ערכות קריוקי להשכרה

לרשותכם מבחר ערכות קריוקי להשכרה עבור אירועים פרטיים כגון מסיבת רווקים/רווקות, בר/בת מצווה, יום הולדת ועוד. אנו מציעים ציוד קריוקי איכותי וחדשני במחירים נוחים, ניתן להתאים חבילות לפי הצורך. איסוף עצמי מכפר סאלד.

ייעוץ לאירוע

התאמה אישית

ציוד איכותי וחדשני

שירות והפעלה

למי מתאימות הערכות שלנו?

ערכות הקריוקי שלנו מתאימות בעיקר לאירועים קטנים עד בינוניים ומאפשרות שימוש נוח לתפעול ושעות של הנאה לכם ולאורחים. ניתן להשתמש במקום סגור או פתוח ולהנות מחבילה מלאה הכוללת מקרן ומסך להקרנת השירים והמילים או רק מערכת הגברה (במידה ויש לכם כבר מסך עליו מוקרנים השירים).

מה כוללת ערכת קריוקי?

ערכת קריוקי חייבת לכלול מיקרופונים, רמקול איכותי מוגבר (1 או יותר) וכמובן מיקסר שתפקידו לאפשר שליטה נפרדת על עוצמת הערוצים השונים (2-3 מיקרופונים ומוסיקת רקע).

את מילות השירים אפשר כמובן לראות במסך הסמארטפון או המחשב שנחבר למיקסר אבל עדיף ומומלץ להקרין על מסך גדול לשיפור החוויה. במידה ואין במקום האירוע מסך מתאים, כדאי להוסיף לחבילה גם מקרן ומסך.

האם צריך מפעיל או שאפשר לבד?

אין צורך במפעיל, הציוד מגיע מחובר ברובו ומאפשר לכל אדם בעל ידע בסיסי להתקין אותו תוך דקות בודדות ולהפעיל במשך האירוע.

איך מתבצעת השכרה של ערכת קריוקי?

ההשכרה מתבצעת באיסוף עצמי מכפר סאלד בהתאם לפרטים שיקבעו מראש. ערכת הקריוקי מגיעה מוכנה לתפעול וניתן להוביל אותה בכל רכב ללא קושי. במעמד האיסוף נדאג להסביר ולהדריך אותך בחיבור והפעלת הציוד, בנוסף נהיה זמינים לסייע בכל שאלה או בעיה שתתעורר.

נגישות